Depilacja laserowa Wrocław

Depilacja laserowa to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia na ciele. Co istotne, mowa tutaj o trwałym usunięciu owłosienia. Nic zatem dziwnego w tym, że tak wiele osób decyduje się skorzystać właśnie z tej metody. Zabieg depilacji laserowej jest komfortowy, bezbolesny i przynosi wymierne efekty.

Depilacja laserowa – na czym ona polega?

Jak to możliwe, że depilacja laserowa jest tak skuteczna? W trakcie zabiegu wykorzystywane jest zjawisko fototermolizy. To oznacza, że wiązka laserowa przenika do skóry, gdzie pochłaniana jest przez melaninę znajdującą się w mieszkach włosowych. W ten sposób laser niszczy cebulki poszczególnych włosów. Warto zaznaczyć, że laser nie uszkadza samej skóry, ponieważ nie przenika do jej wnętrza.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową? Ta coraz bardziej ceniona metoda ma następujące zalety:

 • depilacja laserem jest bezpieczna, nie powoduje żadnych podrażnień skóry, także w delikatnych rejonach, jak np. strefa bikini;

 • co prawda zabieg trzeba powtórzyć kilkakrotnie na każdą część ciała, jednak nie trzeba obawiać się, że pojawi sie problem z wrastającymi włosami;

 • z pomocą lasera można skutecznie usunąć niechciane owłosienie z dowolnej części ciała;

 • depilacja jest trwała – zniszczenie cebulki oznacza, że włos nie może odrosnąć.

Depilacja laserowa Wrocław – oferta Glass House

Jeżeli są Państw zainteresowani kompetentnie przeprowadzoną depilacją laserową we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Instytutu Zdrowia i Urody Glass House. Poniżej prezentujemy najważniejsze powody, dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi:

 • oferujemy klientom kompleksową obsługę;

 • zapewniamy pełne doradztwo. Jeśli będą przeciwwskazania do depilacji laserem, zaproponujemy inne rozwiązania;

 • nasz personel to wykwalifikowane osoby, które mają ogromne doświadczenie w zakresie zabiegów kosmetycznych różnego typu;

 • dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wszystkie zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane są za pomocą innowacyjnego urządzenia Soprano Ice Alma Lasers.

Laserowe usuwanie owłosienia Wrocław – SOPRANO ICE

Komfort i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. I właśnie z tego względu do przeprowadzania różnych zabiegów upiększających, w tym także laserowego usuwania owłosienia, wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt. Zabiegi depilacji laserowej przeprowadzamy z użyciem Soprano Ice Alma Lasers – nowoczesnego urządzenia, które emituje fale o różnej długości. Można zatem z jego pomocą przeprowadzić depilację o osób z różnymi typami owłosienia.

Soprano Ice Alma Lasers działa niezawodnie. Oto najważniejsze zalety tego rozwiązania:

 • urządzenie zapewnia bezpieczeństwo – zostało to potwierdzone licznymi testami;

 • depilacja jest bezbolesna – urządzenie niszczy mieszki włosowe i jednocześnie chłodzi powierzchnię skóry;

 • możliwa jest depilacja skóry opalonej – można zatem wykonać zabieg także latem;

 • Soprano Ice usuwa włosy różnej grubości i różnych kolorów

 • urządzenie emituje wiązki laserowe równomiernie, co zdecydowanie zwiększa skuteczność zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *